Végre vagy

Tavasz jön az ablakom előtt
És a szívembe megy a tél
Rügyek robbannak ki kívül
De belül csak hull a levél
Tehetetlen tettek temetnek
a titán füttye a Szél

Halottak a hajnali lámpák
Halottak az utcák
Halott az a zebra
Amin most futsz át

Megőrülnék most is
De nem lehet még most sem
Ugyanolyan jó lesz
Amennyire most nem
végre vagy

Szép szomorú ízek

Szép szomorú ízek
Fűszerezte szívek
Belső tájat sóznak
Kedvük kies csónak

Hirtelen vált minden
Szél, vagy még egy hullám
Ringva ing a KedvEssŐlevélmiKiint
Vár
        

Szépek a szaladók

Szépek a szaladók
a lobogó levelek
avarban a lakók
Vonulnék teveled

Terved te remete
Velem megosztod-e
Szememnek enni lesz
Míg meg a rozsda esz
        

Maharadzsa

Mi van ha a maharadzsa ébred mély réteket ér tekintete tényleg
Mi van ha a maharadzsa álma nem ér véget és senki se látja
Körülbelül van-e benne Minden de Mi van hogyha semmi nincsen
Mi van ha ezek itt csak fordrok és a maharadzsa is sodrott

Mindenhol maharadzsa
csapj bele itt van a mancsa
van neki fincsi narancsa
Minden tétele halandzsa

lovagol a báró nyáron futtat és ugrat az árkon
megnézi este a filmet mondja utána, hogy ízlett
szél szava szól bele nézd mán mi van itt ízleld némán
de szépen széthasítja a szelet ez a sóhajok hídja

emelem a kalapom kérem
jöttem láttam nem értem
minek kellett énnekem élnem
és mér kell hogy megértsem?

Mi van ha a maharadzsa ébred
mély réteket ér tekintete tényleg
Mi van ha a maharadzsa álma
nem ér véget és senki se látja

Honolulu lakosaként mondom
én nem értem rontom bontom
Mi történik ezen a fronton
és azt se hogy én ezt mér mondom

Valakik a Part mellől

Valakik a Part mellől
Nézik az Áramlót
Hátukat támasztják
S a lábukat mindenhol
Lökdösi a sodra
Mintha még mozgatná
Kitátott kék szája
Mintha még mondhatná:
Milyen szép a sodrás 
Gyönyörű Áramlás